רקע:

 

קורס (JNCIA (Juniper Networks Certified Associate הינו קורס לימודי תקשורת ייחודי ומהפופולאריים ביותר כיום בעולם התקשורת והנתונים. הקורס מעניק הסמכה על ציוד ניתוב ומיתוג של חברת Juniper העולמית ומערכת ההפעלה של ציוד זה Junos.

במסלול לימודי זה ניתן לרכוש ניסיון רב וכלים חיוניים המקנים את הידע הבסיסי להשתלבות מהירה בעולם ה-IT. הכלים אותם נרכוש במסגרת הקורס נוגעים בטכנולוגיות המבוססות על  חברת Juniper אך לאו דווקא, כיוון שכלים אלו נוגעים בכלל טכנולוגיות הרשת של חברות התקשורת המובילות בארץ ובעולם.

עקב הגידול המהיר בעולם התקשורת והרשת הדרישות המקצועיות מצד חברות התקשורת עלו, התווספו דרישות קדם ותחומים שונים כגון: ניהול ותכנון רשת, ניצול משאבי הרשת בצורה יעילה ואבטחת מידע. עם גדילת הדרישות נוצר פער מסוים בין הידע הנוכחי לדרישות העבודה ולכן קורס JNCIA נועד להכשיר אנשי מקצוע בתחום הרשת והתקשורת לתת מענה בכדי לגשר על הפער שנוצר, ובנוסף במסגרת עבודתם לקידום שירותים ופיתוח סביבות עבודה במסגרת עבודתם על רכיבי Juniper ומערכת ההפעלה Junos.

קהל יעד:
 

צעירים המעוניינים להשתלב בתחום התקשורת ורוצים לרכוש ידע והסמכה על ציוד של חברת Juniper, בכדי להשתלב בצורה מהירה במקצועות הטכנולוגיים בעולם ההיי-טק.  בעלי רקע טכני בתחום המחשבים, מנהלי רשת, אנשי שו"ב (שליטה ובקרה), אנשי תמיכה ו-Help Desk, טכנאי שטח ומתקיני תשתיות תקשורת המעוניינים להתפתח ולהרחיב את הידע שלהם בתחום הרשת והתקשורת על ציוד של חברת Juniper .
חיילים בעלי רקע בתחום המעוניינים למצוא עבודה מיד לאחר השחרור. מלש"בים (מיועדים לשירות ביטחון) שאינם בעלי רקע בתחום ומעוניינים להתקבל אל אחת מהיחידות הטכנולוגיות הנחשבות של צה"ל.

קהל יעד:

 

משך הקורס: 3 שבועות.
שעות לימוד: 17:30-21:30
26 שעות לימוד אקדמאיות.