רקע:

 

קורס QA Automation הינו קורס יוקרתי ופופולרי, קורס אשר מקנה ידע בעולמות האוטומציה של תהליכי בדיקות תוכנה (QA). Test Automation זהו מושג המתייחס לבדיקות תוכנה המבוצעות בדרך אוטומטית על ידי שימוש בתוכנה ייעודית (נפרדת מהתוכנה הנבדקת) לשליטה על ביצוע בדיקות והשוואת פלט הבדיקה הרצוי לפלט בפועל. אוטומציה יכולה להריץ בצורה אוטומטית בדיקות קיימות כחלק מתהליך הבדיקות הפורמלי או להוסיף בדיקות נוספות שקשה לבצען ידנית.
בדיקות אוטומטיות הן בדיקות שנעשות באופן אוטומטי על ידי המחשב, ומייתרות את הצורך בבדיקות אנושיות (בדיקות ידניות). כדי לבצע בדיקות אוטומטיות, יש צורך לתכנת סקריפטים שמטרתם לבדוק את התוכנה באופן אוטומטי. בתפקידכם כמפתחי אוטומציה, אתם אלו שיוצרים את הסקריפטים האלו ומוודאים שהמחשב בודק את התוכנה בעצמו, מעלה תקלות פוטנציאליות ומייעל את תהליך הבדיקה. ברגע שהבדיקות כתובות, ניתן להריצן פעמים רבות וכך לגלות פגמים ולתקנם, עד אשר אנחנו מגיעים למוצר (כמעט) מושלם ונטול תקלות.

קהל יעד:
 

הקורס מיועד לחסרי רקע אשר רוצים להשתלב בעולמות האוטומציה.
אנשי QA ידני המעוניינים להשתדרג ברמת הידע וללמוד את תחום האוטומציה על הצד הטוב ביותר.
כמו כן גם אנשי אוטומציה המעוניינים לרכוש הכשרה מתאימה בתחום שבו הם עובדים על מנת לפתח את הידע הקיים.
הקורס מכוון בנוסף גם לבעלי רקע או ניסיון מקצועי בעולמות ה-DevOps המעוניינים להכיר את תחום האוטומציה ב-QA ולהבין את התחום לעומק.

קהל יעד:

 

משך הקורס: 4.5 חודשים.
שעות לימוד: 17:30-21:30
200 שעות לימוד אקדמיות.